Adana Krom

Uzman ekibimiz ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere müşteri memnuniyeti ve kaliteyi bir arada sunan adana krom sizlere krom korkuluk sektöründe %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır.

Krom Korkuluk Nedir?

Krom kaplama küpeşteden önce küpeşte hakkında kısaca bilgi vermek gerekir. Küpeşte bir diğer adıyla korkuluk veya tırabzan olarak da bilinmektedir. Merdiven kenarlarında, balkonlarda, teraslarda, Fransız balkonlarda, havuz kenarlarında vb birçok yerde kullanılabilmektedir. Güvenlik amacı ile olduğu düşünülse de artık dekorasyon olarak da kullanılmaktadır. Krom kaplama küpeşte aslında kromla kaplanmış çelikten üretilen küpeştelerdir. Çelikle krom karıştırılarak yapılan maddenin içindeki kromlar hava ile etkileşime girerek oksitlenmeyi oluştururlar ve bu diğer ürünlere göre daha dayanıklı olmasını sağlar. Krom küpeşteler iç dış mekânlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilirler bunun sebebi ise her türlü darbe ve hava koşullarına üstün düzeyde dayanıklı olmasıdır. Paslanma yapmaz ve parlak bir yapıda olduğundan bulunduğu iç mekanı ferah algılatır.

Krom Korkuluğun Avantajları Nelerdir?

Krom Korkuluk Sistemleri Yaşam alanlarınızda, ev, villa, ofis, iş merkezi, otel gibi şıklığın ön planda tutulduğu yapılarda, hem güvenliği sağlamak hem de dekoratif bir görünüm sergilemek için yapılan küpeşte korkuluklar; paslanmaz merdiven korkulukları, balkon korkulukları ve duvar korkulukları olarak imal edilmektedir.

 

İsteğe bağlı olarak alüminyum, sert çelik ve demir alaşımları, ahşap ve ağaç ürünleri aynı zamanda cam kaplama ile birlikte pek çok farklı şekilde ve tasarımda korkuluk sistemleri üretilebilmektedir. Balkonlarda, merdiven boşluklarında ve pencerelerde kullanılan bu sistemler hem güvenlik hem de dekorasyon açısından evlere oldukça büyük bir değişim yaratmaktadır.

 

Korkuluk yaptırmak istediğiniz alanın çeşitliliği, şekli ve ölçülerini göz önünde bulundurarak; evinizin yapısını aynı zamanda dekorunu bozmayacak pek çok farklı şekilde üretilmiş korkuluk ve küpeşte sistemlerini sizlere sunuyor. Satış anında değil, satıştan sonra da sizlere destek vererek, ürünlerimizi garanti kapsamına alıyoruz.

Krom korkulukların çok kullanılmasının başlıca sebebi piyasada birçok farklı renk ve desenin ve bu desenlere uygun aparatların bolca bulunmasıdır. Bu aparat, renk ve desenler kullanılarak sınırsız seçenekte model üretilebilmektedir. Bu modellerden beğendiğinizi yaptırabilir dilerseniz düşündüğünüz model hakkında bize bir fikir verip size özel modeli  bulmamıza yardımcı olabilirsiniz.

  • Bakım gerektirmemesi
  • Çok uygun fiyatlara montajının yapılabilmesi
  • Sınırsız sayıda modelinin bulunması yada yeni modeller oluşturulabilmesi
  • Paslanmaya dayanıklı olması
  • Her türlü mekana kurulabilmesi
  • Isıya karşı dayanıklı olması (yangından etkilenmemesi)

Krom korkuluklar kesinlikle paslanmazdır. Bu sebepten dış mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Ayrıca ısıya karşı dayanıklı olması nedeniyle de özellikle yangın merdivenlerinde kullanılması tavsiye edilir.  Hem görüntü hem dayanıklılık hem de fiyat açısından tavsiye edilebilecek bir korkuluk çeşididir.

Tüm Hizmetlerimiz Firmamız Bünyesinde Memnuniyet Garantilidir.

Adana Krom ekibi olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetler uzman ekibimiz tarafından kaliteli malzeme ve sizlerin memnun olması üzerine sağlanmaktadır. Yıllardır Adana da krom korkuluk hizmeti sunan firmamız hızlı, kaliteli ve uzun yıllar kullanım sağlayacağınız malzemeler ile çalışmaktadır. Sizde Adana krom hizmeti almak istiyorsanız Adana Krom tam size göre.